WordPress.com ile böyle bir site tasarlayın
Başla

Düşmeyen Takipçi Satın Al

Tiktok’ta Canlı Yayın Açamıyorum

Tiktok canlı yayın açamıyorum biçiminde bir problem ile karşı karşıya iseniz bunun ilk olarak epey süregelen görüldüğünü bilmeniz gereklidir. Ancak sorunun anne nedeni her kullanıcıda değişik şekilde gelişebilir.

Günümüzde derhal her kişi yahut işletmenin Tiktok hesabı bulunmaktadır. Buradaki canlı yayın özelliği kullanılarak para kazanan mühim bir kesim var. Popüler olmak, potansiyel müşteri kitlesini çoğaltmak, takipçi miktarını çoğaltmak, bir topluluk durumunda eğlenmek ve Tiktok hediyelerinden kazanarak gelir sahibi olmak gibi birbirinden değişik pekçok sebebe tabi olarak bireyler Tiktok canlı yayın özelliğini kullanmayı tercih ediyor. düşmeyen takipçi satın al

Kendisine Tiktok yönünden bir niçin belirtilmeden Tiktok’ta canlı yayın açamıyorum diyen bireylerin niçin bu problemi hayat sürdürdükleri ve nasıl çözebilecekleri konusu ile ilgili yardımcı olmak namına içeriğimizi okumaya devam edin.

Tiktok Canlı Yayın Açamama
Tiktok canlı yayın açamama problemi yaşamanızın olası nedenleri bunlar olabilir:

Tiktok yönünden hesabınızın canlı yayın engeli yaptırımına maruz bırakılması
Akıllı telefonunuzun aktüel olmaması
Tiktok uygulamanızın aktüel olmaması
Güncelleme yapar iken yanılgı alıyor olmanız
Bu problemleri teşhis etme ve çözme konusu ile ilgili daha kapsamlı bilgi verebilmek için şimdi bunları alt başlık durumunda inceleyelim.

Tiktok Tarafından Canlı Yayın Engeli
Tiktok canlı yayın engeli yaptırımı size uygulanıyorsa ne yazık ki bir süre engelin kalkması için beklemek zorundasınız. Bu süreç başlarda çok kısa tutulmaktadır ve şayet mani yemenize alan veren eylemi devam ettirirseniz daha uzun süreler ceza almaya başlayabilirsiniz. Birkaç ceza ardından hesabınıza ulaşım engeli ve hesabınızın daimi olarak kapatılması gibi sorunlar de yaşayabilirsiniz.

Bunun olmaması namına Tiktok topluluk kurallarını okumalı ve bunları bozma etmeyecek şekilde hareket etmelisiniz. Tek seferlik cezalar kısa zamanlı olup çok çok öneme alınmayacaktır. Bu sebeple ilk cezadan sonra yanlış eylemenizi düşünüp bunu yineleme etmemeniz yineleme bu problemi yaşamanızı engeller. Bazı ihlaller bu şekildedir:

Dürüstlük ve güvenilirlik
Aşırı şiddet içeriği
Platform güvenliği
Taciz ve zorbalık
Yaş güvenliği
Yasa dışı faaliyetler ve düzeltilmiş ürünler
Nefret içerikli davranış
İntihar, kendisine zarar verme ve tehlikeli eylemler
Akıllı Telefonun Güncel Olmaması
Akıllı telefonunuz aktüel olmadığı vakit Tiktok canlı yayın özelliği de girmek üzere pekçok programınız sorunlar verecektir. Telefonunuzu güncellediğinizde bu problem derhal ortadan kalkacaktır.

Bunun için akil telefonunuzun markasına ilişkin internet sitesine girip model verisini araştırarak nasıl aygıt güncellemesi yapabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Tiktok Uygulamasının Güncel Olmaması
Tiktok’ta canlı yayın açamıyorum biçiminde problemi olan bireylerin ara sıra cihazına indirmiş olduğu Tiktok programı güncelliğini yitirmiştir.

Uygulama güncellemesini uygulamak için Google Play Store yahut AppStore’a girip buradan programın ismini yazıp güncellemeyi yapmalısınız.

Tekrar bu yolla problem yaşamamak namına otomatik güncelleme talimatı verebilirsiniz. Bu sayede Wi-Fi bağlantısının olduğu her yerde cihazınız yeni güncellemeleri kendi kendine yapar.

Güncelleme Esnasında Hata
Tiktok güncellemesi esnasında yanılgı alıyorsanız programlamayı kaldırıp tekrar yüklemeniz problemi çözebilir.

Eğer bütün bu önerilerimizi denediyseniz ve hala daha Tiktok canlı yayın açamıyorum diyorsanız Tiktok’un haberleşme sayfasından yetkililere hali bildirip teknik bir hasar olup olmadığını denetim etmelerini talep edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: